درباره من . . .!

سلام و خوش آمد خدمت شما

من، مهدی نریمانی اینجا از تجارب و دغدغه های شخصی ام مینویسم. فارغ التحصیل دکتری مدیریت رفتار سازمانی از دانشگاه تهران هستم. تجربه کاری من از دوران دبیرستان شروع میشود که کارهایی از قبیل بنایی و ریخته گری انجام داده ام. این دوره نقش مهمی در مدیریت انتظارات من داشته و شاید سهولت درک و پذیرش برخی سختیهای دوران، مربوطه به تجربه های آن دوره است.

در دوره کارشناسی، به صورت پاره وقت کارهای اداری و کارگزینی انجام داده ام. مسیر شغلی حرفه ای را از سال ۸۸ و در صنعت نفت شروع کرده ام. در ادامه در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و بانکها و موسسات مالی و اعتباری نیز در نقش کارشناس، رئیس اداره، مدیر، معاون و مشاور مدیرعامل کسب تجربه کرده ام. هم اکنون نیز در هلدینگ دارویی گلرنگ کسب تجربه میکنم.

سعی میکنم به کسب و کارها کمک کنم بهتر از ظرفیت سرمایه انسانی خود بهره مند شوند. به SMEها یا همان کسب و کارهای متوسط و کوچک به شدت علاقه مندم.

به استقلال در حرفه و تخصص خود اهمیت می دهم از این رو، خود را یک پژوهشگر مستقل می دانم.

به یادگیری مستمر اهمیت میدهم، بنابراین خود را یک دانشجوی همیشه فراگیر میدانم.

به آموزش اهمیت می دهم،‌ بنابراین معلمی در دانشگاه را هیچگاه رها نخواهم کرد(البته با متد و روش خود). در دانشگاه های تهران، نفت و علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس میکنم و از آن حظی وافر میبرم.

تا کنون چندین کتاب در حوزه منابع انسانی منتشر کرده ام که بهترین آنها از دیدگاه خودم رویکردهای نوین در مدیریت منابع انسانی است که نشر دانشگاه منتشر کرده و هم اکنون در مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی تدریس میشود. اخلاق در رفتار و گفتار را اولویت برهر چیزی میدانم بنابراین عمیقا معتقدم که:

عام نادان پریشان روزگار
به ز دانشمند ناپرهیزگار​

تلاش میکنم با آموختن، و بکارگیری آموخته ها، زندگی سازمانی بهتری را برای کسب و کارها فراهم کنم. 

ممنون که همراهی میکنید.